Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2394 of /var/www/vhosts/matercare.pl/includes/menu.inc).

Ojej kokosowy przeżywa obecnie swoją drugą młodość - zdaje się być szeroko stosowany w gastronomii, medycynie i kosmetyce

Kilkanaście lat temu olej kokosowy był uznawany przez doktorów jako niekorzystny dla zdrowia. Teraz po przeprowadzeniu nowatorskich badań okazuje się, że olej kokosowy przeżywa boom.
pomadka
Author: wencor teo
Source: http://www.flickr.com


mleczko do demakijażu
Author: UBM
Source: UBM


Nie stosuje się go wyłącznie do gotowania, ale także z przyjemnością w kosmetyce i nawet w medycynie.


Olej kokosowy ma powszechne przeznaczenie.Panie uwielbiają go za całokształt. Można stosować go zamiast maseczki na twarz, gdyż nawilża oraz regeneruje skórę. Panie z niedoskonałościami skóry głowy zgodnie twierdzą, że przeciwdziała swędzeniu i łupieżowi, ponieważ obniża suchość skóry głowy. Jeżeli olej kokosowy wmasujemy we włosy, to odbudujemy je i nadamy im blask. Ogranicza także rozdwajanie się końcówek. A nałożony na paznokcie wzmocni je i nada im blask. Niektóre kobiety zdradzają, że czasami robią sobie domowe SPA i tam nakładają olej kokosowy na calutkie ciało włącznie z włosami.

Nasze kolejne wpisy są równie zajmujące, co ten. Zatem wejdź w link tutaj profesjonalne suszarki do włosów dla fryzjerów i przeglądaj szczegółowe wiadomości. Zachęcamy!

Mamy możliwość również stosować olej kokosowy jak mleczko do demakijażu. Będzie to wówczas idealny, bo bio, sposób pozbycia się makijażu. Wystarczy nałożyć olej kokosowy na zroszony ciepłą wodą wacik i użyć w identyczny sposób, w którym dawniej używałyśmy mleczko do demakijażu - Olej kokosowy w temperaturze otoczenia ma konsystencję stałą, ale na mokrym waciku zacznie się rozpuszczać.
I nawet jeśli stosujesz wodoodporne maskary, to olej kokosowy rozprawi się z nimi idealnie.

Odwiedź ten link! To naprawdę ta propozycja (https://baborinstytutwroclaw.pl/mezoterapia-mikroiglowa/), przeczytasz tam sporo ciekawych danych! Zobaczysz, z pewnością się nie rozczarujesz.

Nie należy nawet pocierać oka, wystarczy zaledwie przyłożyć wacik i kilka sekund zaczekać.