lekarz

Badania prenatalne jako wykluczenie uszkodzeń rozwojowych u nienarodzonego dziecka

gabinet - perspektywa
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy potencjalni rodzice pragną, żeby ciąża zakończyła się szczęśliwym urodzeniem zdrowego potomka.


Jednakże w obecnych czasach, gdy coraz więcej kobiet ma perypetie z zajściem w ciąże, ważne dla nich jest, ażeby troskliwie monitorować rozwój maleństwa.

Kim jest endokrynolog i jak można ekspresowo odkryć porządnego endokrynologa w Sopocie?

badanie tarczycy
Author: COM SALUD Agencia de comunicación
Source: http://www.flickr.com
Endokrynolog jest to doktor, jaki zajmuje się przeróżnymi zaburzeniami hormonalnymi i nieprawidłowym działaniem gruczołów. Endokrynologia więc jest sferą medycyny, która zajmuje się chorobami i zaburzeniami gruczołów. Okazuje się, że dziś niezwykle sporo osób cierpi na przeróżne zaburzenia hormonalne. Tego typu choroby mogą posiadać rozmaite przyczyny, w zależności od schorzenia polecane jest także odpowiednie leczenie.

Stan zębów jako czynnik rozsądzających o wyglądzie i zdrowiu

kosmetyków
Author: Jan Kraus
Source: http://www.flickr.com
Stan uzębienia jest jednym z ważnych elementów decydujących o wyglądzie, również o zdrowiu całego systemu. Żeby uśmiech był piękny, prócz normalnego dbania o czystość zębów i jamy ustnej, chociaż dwa razy w roku warto odwiedzić dentystę.

Co powinniśmy mieć w domowej apteczce?

zmysł
Author: Luke Lehrfeld
Source: http://www.flickr.com
Bezład, przeterminowane medykamenty, nienależyte warunki przechowywania - tak najczęściej wyglądają nasze apteczki domowe. Farmaceuci nazywają je nawet składami lekarstw, bo Polacy mają na nieszczęście skłonność do nabywania farmaceutyków na zapas i trzymania ich latami.

Właściwe trawienie jest wyjątkowo istotne dla świetnego samopoczucia, zatem już dzisiaj dowiedz się, jak poprawić działanie układu trawiennego

Łódź rybacka, Ustronie Morskie
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Polacy dość często uskarżają się na dolegliwości powiązane z brzuchem. W większości przypadków powodem bywa złe działanie układu pokarmowego, które ma sporo źródeł.

Laserowe usuwanie blizn Wrocław albo liposukcja laserowa Wrocław tylko dla uroczych kobiet

firmy
Author: Racoon
Source: Racoon
Każda pani pragnie prezentować się pięknie i to niezależnie od tego ile liczy sobie wiosen. To zupełnie naturalne. Olśniewający wygląd dodaje kobiecie pewności siebie, sprawia, że czuje się ona doskonale we własnej skórze.

AFTY - powody pojawienia, objawy i leczenie aft w jamie ustnej

leki
Author: Frédérique Voisin-Demery
Source: http://www.flickr.com
Afty w jamie ustnej są nierzadko spotykaną uciążliwością. Powody tworzenia się bolesnych owrzodzeń są wielorakie, od nieodpowiedniej higieny jamy ustnej, poprzez wyżynające się ósemki, po choroby migdałków bądź kanału pokarmowego. Afty najczęściej znikają samodzielnie, natomiast w poniektórych przypadkach przydatna jest konsultacja lekarska.

Jakim sposobem w niedługim czasie dojść do siebie po jakimś wypadku?

Ćwiczenia rehabilitacyjne
Author: bwanderd
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach sytuacja jest taka, że nawet nieco trudniejszy wypadek często nie kończy się źle. Pewnie niegdyś ludzie o wiele bardziej obawiali się wypadków, bo nawet głupie złamanie nogi nierzadko kończyło się nieprzyjemnie. To tak w ogóle niezwykłe, iż medycyna poszła tak błyskawicznie do przodu. Przecież gdyby tak nie było, zapewne ludzie żyjący w tych niezwykle zwariowanych czasach najzwyczajniej uskarżaliby się mocno na stan swojego zdrowia. W jaki sposób zatem szybciej dojść do siebie po wypadkach?

Zrozumieć siebie czyli po co mi warsztaty psychologiczne?

warsztaty psychologiczne
Source: flickr.com
Zwykle pojawia się niepostrzeżenie. Ignorujemy jej zapowiedź, zagryzając niezadowolenie czekoladą. Jednak poczucie beznadziei i pesymizm nie pozwalają normalnie funkcjonować. W końcu nastaje moment, iż brakuje nam sił by wstać z łóżka nawet w najpiękniejszy poranek.

Dla kogo były stworzone krople do uszu oraz w których sytuacjach mogą się niezwykle przydać?

internecie
Czy zdarzyło Tobie się być w przeszłości w okoliczności, kiedy ktokolwiek stoi koło Ciebie i coś do Ciebie opowiada a Ty wcale go nie słyszysz? Taki rezultat wydarza się mnóstwu ludziom w Sylwestra, jeśli w pobliżu wybuchnie jakaś petarda.

Jak zwalczyć nietrzymanie moczu - wyjaśnienie problemu, objawy i sposoby leczenia

szpital
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
Nietrzymanie moczu to niezwykle wstydliwy problem dla osób, które chorują na tę przypadłość. Nierzadko bywa tak, że chorzy wcale nie wybierają się do lekarza, gdyż jest to dla nich za bardzo krępujące. Statystyki potwierdzają, że do problemu nie przyznaje się nawet 1/3 chorujących. Aktualnie problem nietrzymania moczu dotyka od 4 do 5 milionów Polaków. dwukrotnie częściej chorują kobiety.

Masaż dla kobiet ciężarne jest idealnym wyjściem, żeby pozbyć się dolegliwości oraz zmęczenia

Smaczne sposoby na upał
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Obecnie masaże relaksacyjne oraz terapeutyczne są niesłychanie popularne. Zapisuje się na nie bardzo dużo osób, które prowadzą raczej bierny tryb życia. Mało kto jednak wie, iż z masażu bez problemu mogą, i powinny, korzystać też kobiety ciężarne.


Ciężarne kobiety niezwykle często skarżą się na różne przypadłości, takie jak bóle pleców czy nóg.

Jak wygląda obecnie nasza służba zdrowia, z jakich powodów pakiety medyczne cieszą się taką popularnością.

chirurg naczyniowy poznań
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com
Polska służba zdrowia od dawna boryka się z wieloma kłopotami, na czym w praktyce najbardziej cierpią chorzy. Niestety największym problemem są środki finansowe, tak naprawdę budżet naszego kraju ma takie a nie inne możliwości, i to ma też przełożenie na to, jakie możliwości mają przychodnie lekarskie i szpitale.


Największą trudnością są aktualnie specjalistyczne konsultacje, na część z nich trzeba czekać nawet ponad rok.

Wszystko o magicznym miejscu na ciałach kobiet, sposób na powiększenie punktu G.

Lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Satysfakcja z seksualnego życia uzależniona jest od ogromnej ilości najróżniejszych czynników, mających wpływ na to, w jaki sposób panie odczuwają bodźce i na nie reagują. Jednym z nich jest tak zwany punkt G, uznawany za jedno z najbardziej wrażliwych miejsc na kobiecych ciałach.

Jak dobrze jest zadbać o własną higienę przy zastosowaniu zaawansowanych środków?

pięlgnacja
Author: fotolia.pl
Source: fotolia.pl
Higiena ma priorytetowe znaczenie dla ludzkiego organizmu. Na szczęście, współcześnie w Polsce nie ma dużych trudności z dostępem do bieżącej wody, co ułatwia zrealizowanie codziennej toalety. Większość osób posiada we własnych domach oraz mieszkaniach systemy pozwalające na korzystanie z ciepłej wody, prysznice i wanny. O czym należy jednak w pierwszej kolejności pamiętać? Jakie akcesoria mogą okazać się pomocne?

Idealnie wyposażona klinika medycyny estetycznej, czyli bezpieczeństwo i komfort pacjentów najważniejsze

klinika
Author: Ted Eytan
Source: http://www.flickr.com
Kliniki medycyny estetycznej pojawiają się w naprawdę dużej liczbie Znaleźć można je tak naprawdę w każdym potężniejszym mieście. Musimy wiedzieć, że nie każda tego pokroju placówka jest naprawdę odpowiednio wyposażona, a tym samym stanowi odpowiednie miejsce do poddania się konkretnym zabiegom.

Sprawdź jakie specjalności oferuje prywatna przychodnia medyczna

gabinet ginekologiczny
Author: Agência de Notícias do Acre
Source: http://www.flickr.com
Prywatna klinika medyczna, wykonuje aktualnie ogromny zakres czynności medycznych, które dotyczą leczenia chorób przewlekłych i zakaźnych, jak również wielu innych dolegliwości.

Zadbane włosy – jak je pielęgnować?

włosy
Piękne włosy to od dawna oznaka urody, a czasem władzy. Długie i zadbane czupryny królów z dawnej dynastii Merowingów odzwierciedlały ich królewskość. A każdy bez wątpienia kojarzy z Biblii przypowieść o Samsonie, człowieku, który brał swą siłę ze swoich nieobcinanych włosów.

Pages