manicure

Jak troszczyć się o paznokcie? Metody pielęgnacji rozdwojonych paznokci

mavala baza
Author: Vitana
Paznokcie na co dzień narażane są na urazy. Cienka płytka paznokcia nieomalże przez cały dzień ma kontakt z detergentami, kosmetykami oraz twardymi przedmiotami, które niszczą jej nawierzchnię.


Kiedy do tego dodamy nieumiejętny lub zbyt rzadki manikiur a także naturalne skłonności do kruszenia się paznokci, to kłopot może być istotnie poważny.

Kiedy poszukujesz sposobu na piękne paznokcie, wykonaj niezbędny kurs i zatroszcz się o ich estetykę

Author: Materiały prasowe
Wypielęgnowane ręce i paznokcie są ważną wizytówką pięknej kobiety. Należy dbać o zdrowie oraz piękno paznokci, aby podkreślać szykowny charakter ubioru i wyglądać wyjątkowo.

Gdzie wyjść, kiedy chcemy odmienić coś w swym wyglądzie?

moda ślubna
Author: Beata Augustyniak
Source: abcslubu.pl
Akurat dostałaś zaproszenie na imprezę i chciałabyś tam wyglądać zgodnie z obowiązującymi trendami. Wszakże obserwujesz, iż przydałaby się mała ingerencja fachowca, bo paznokcie brzydkie, bo na twarzy zobaczyłaś jakiekolwiek zmarszczki.

Jak modnie pomalować paznokcie jesienią?

Lakiery do paznokci, manicure
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Lato powoli odchodzi. Sierpniowe noce bywają o wiele chłodniejsze. W ciągu dnia temperatura też schodzi co raz niżej. Oczywiście, na pewno jeszcze zagoszczą u nas upalne dni, ale będą to już tylko ostatnie figle lata, które powoli będzie ustępowało pola złotej polskiej jesieni. A jest to niezwykła pora roku. Zwłaszcza początek jesieni potrafi zachwycić. Słoneczko jeszcze wtedy mocno świeci, a przyroda ubiera się w królewskie barwy: złoto i purpurę. Na drzewach dojrzewają piękne jabłka i śliwki.