słońce

Jakie wybrać okulary przeciwsłoneczne? Na co najbardziej powinniśmy zwrócić uwagę?

okulary solano
Author: PerDormire
Source: PerDormire
Okulary przeciwsłoneczne są dosyć często niezbyt doceniane, traktowane tylko jako ozdoba, tymczasem najlepiej jak będą ochraniać oczy przed złym działaniem promieni UVA i UVB. Pod tym kątem powinniśmy przede wszystkim je dobierać, chociaż jak wiemy powinny być też ładne, zrobione z solidnych materiałów.

Z jakiego powodu warto korzystać z okularów przeciwsłonecznych

soczewki kontaktowe jednodniowe
Author: Swadilfari
Source: http://www.flickr.com
Będą to tak okulary ze szkłami korekcyjnymi, w jaki sposób i okulary przeciwsłoneczne i soczewki kontaktowe. Można dostrzec, iż okulary korekcyjne bywają dzisiaj noszone przez wiele dzieci. Dzieje się tak toteż, iż pociech niezwykle sporo czasu spędzają przed komputerem i telewizorem, co niezmiernie osłabia ich wzrok, a poza powyższym bywają one po prostu niezwykle obciążone obowiązkami szkolnymi, a wobec tego ekran telewizora zmieniają tylko na kartki książek.

Kiedy nadciąga jesień przydatna będzie lampa na niepogodę

jesień
Author: frucht1991
Source: http://www.flickr.com
Każdy dobrze wie, że o wiele fajniej się czujemy, kiedy jest powyżej dziesięciu stopni i świeci słoneczko niż w momencie, gdy leje deszcz i za oknem jest chłodno i ciemno. Z tego powodu jesienią i zima wyjeżdżamy na wczasy do miejsc gdzie jest ciepło. Ale nie zawsze znajdujemy na taki wypad środki. Część osób chodzi raz na jakiś czas na solarium, by odrobinę się pobudzić i poczuć lepiej. Terapia światłem, jest bardzo popularnym sposobem leczenia nie tylko sezonowej chandry, ale również stanów depresyjnych.